Rochester Ginger

Od roku 2020 distribuujeme nealkoholický nápoj Rochester Ginger na územie Českej republiky. 

V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať!

Rochester Ginger - Original

Vyrobený z autentickej receptúry lisovaného koreň zázvoru s bazou z roku 1870. Víťaz najlepšieho nealkoholického nápoja na svete v súťaži World Natural Beverage Awards. Táto zmes prírodných extraktov tvorí jedinečný nápoj vhodný proti nachladnutiu, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí, pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.

Zloženie: 14% zázvor, výťažky bazových kvietkov, prvosienky a hrozienka. Objem: 725 ml. 

Rochester Ginger - Dark

Najjemnejší jamajský zázvor je základom tohto starého jamajského receptu. Tento tradičný zázvorový nápoj je dokonalým pôžitkom s uspokojivým nakopnutím, ktoré pretrváva. Dôkladná destilácia zázvoru zaručia aj náročnému zákazníkovi zreteľne odlišný a uspokojivý chuťový zážitok. Lákavý nápoj, aj keď tomu mnohí neveria, je nealkoholický! Nápoj má jemnú nasladlú príchuť obohatenú zázvorom.

Zloženie: 9% zázvor, trstinový cukor, karamel, citrónová šťava.
Objem: 725 ml. 

Rochester Ginger - Ligth

Jemný koreň zázvoru stlačený do fľaše, prírodne osladený jablkovou šťavou a stéviou. Táto zmes prírodných extraktov tvorí jedinečný nápoj vhodný proti nachladnutiu, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí, pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.

Zloženie: 14% zázvor, výťažky bazových kvietkov, prvosienky a hrozienka. Objem: 725ml. 

Rochester Ginger - Root

Vychutnajte si všestrannosť prírodného citrusového nápoja so sviežim zázvorovým kopom z tradičnej receptúry, ktorá sa traduje po celé generácie. Nápoj má jemnú zázvorovú príchuť zvýraznenú citrónom.

Zloženie: Bio zázvor, Bio Citrónová šťava, Bio karamelový cukor bez konzervantov. Objem: 725ml. 

Rochester Ginger - Rum & Rasin

Lahodný, bezlepkový, rumovo-hrozienkový nealkoholický nápoj Rochester Rum & Raisin je vyrobený podľa pôvodného receptu z čias Charlesa Dickensa. Vychutnajte si jeho podmanivú, príjemnú chuť. Nápoj má príjemnú chuť po rume s hrozienkami. Podávame pri izbovej teplote alebo zohriate. Nealko nápoj vhodný aj na primiešanie do čaju alebo grogu.

Zloženie: voda, cukor, kyselina citronová, prírodná rumová a hrozienková príchuť, karamel. Objem: 725 ml. 

Rochester - Berry Punch

Unikátna zmes BIO ovocia - varená baza, čierne ríbezle a jablká spojené so zmesou korenia a pomarančovým olejom. Podávajte horúce, je to ideálny zahrievač na zimu a perfektný uvítací nápoj počas sviatkov. Pozor neprevariť, aby sa uchovali vitamín!

Zloženie: prírodná brusinka, čierne ríbezle, jablková šťava, prírodný pomarančový olej. Bez konzervantov! Objem: 725ml. 

Rochester - Shot Kurkuma

5 dňový shot detox s Kurkumou - BOOST koncentrát pre Vaše zdravie. Odporúčaná dávka 50 ml denne. Silný antioxidant pomáha pri prečistení krvi, má protirakovinové a antioxidačné účinky, zlepšuje trávenie

Zložeie: ovocné šťavy z koncentrátu, ananás, jablko citron 93%, zázvor, kurkuma 5 %, kokosový olej, prírodná stévia. Objem: 250 ml. 

Rochester - Shot Ginger

5 dňový Rochester GINGER shot zo zázvoru s odmerkou priamo na fľaši. Koncentrát, ktorý pomáha pri prechladnutí, je účinný proti chrípke, prospieva znižovaním hladiny cholesterolu, pôsobí proti nevoľnosti, riedi krv, pôsobí protizápalovo a prečisťuje cievy. Doplnok z koncentrovaného zázvoru má veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus.

Zloženie: ovocné šťavy z koncentrátu, jablko, citrón, pomaranč 49%, tekutý zázvor 25%, pramenitá voda, pomarančový a kokosový olej. Objem: 250 ml. 

Rochester - Shot Cider

5 dňový shot s odmerkou. Výborný doplnok pri chudnutí, podporuje trávenie, pomáha pri čistení obličiek a znižuje cholesterol.

Zloženie: jablkový malinový džús z koncentrátu 88%, malinové pyré, jablčný ocot 5%, prírodná príchuť, antioxidant-kyselina askorbová. Objem 250 ml.


Obchodný partner

StavIvex, s.r.o.